Vakıfbank Facebook Kampanyası: Aileler Kapışıyor

Vakıfbank Facebook Kampanyası: Aileler Kapışıyor

Vakıfbank düzenlediği eğlenceli Facebook kampanyası ile aileleri kapıştırırken, takipçilerine de hediyeler dağıtıyor.

Takipçilerin yaratıcılıklarını yarıştıran markalar arasına katılan Vakıfbank, Facebook kampanyası “Aileler Kapışıyor” ile yayınladığı kısa videonun senaryosunu en yaratıcı şekilde tamamlayan takipçilerine hediyeler dağıtıyor.

Öner Erkan’ın sunucu Cömert Adam rolünü üstlendiği eğlenceli kampanya videosunda birbirinden iddialı iki aile 50 TL’lik alışveriş yapmak için yarışıyor. Fakat yarışma sonuçlanacağı sırada video bitiyor. Vakıfbank takipçilerinden alışverişin sonunu en yaratıcı şekilde tamamlamalarını istiyor. Aileler Kapışıyor yarışmasının bitişi için fikirlerini yazıp gönderen katılımcıları ise sürpriz bir son bekliyor.

 
Kampanya sonucunda yaratıcı fikirlerini paylaşan 10 kişiye 250 TL, 25 kişiye 100 TL değerinde market alışveriş çeki verilirken; kampanya ile Vakıfbank Worldcart’ı ile 50 TL’lik alışveriş yapan ya da kart için başvuru yapan takipçilerine de, 15 otomobilden birini kazanmak için çekiliş hakkı verileceği duyuruluyor. Böylece Vakıfbank, Facebook kampanyası Aileler Kapışıyor ile otomobil çekilişi kampanyasını da takipçilerine duyurmuş oluyor.

Voden Dijital Reklam Ajansı tarafından hayata geçirilen projenin medya planlama, satın alma ve operasyon işlemleri de Periscope Dijital Medya Planlama Ajansı tarafından gerçekleştiriliyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım için 31 Aralık tarihine kadar Vakıfbank Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Profilo Facebook Kampanyası: İçimizdeki Çocuk İtiraf Ediyor Turkcell Web Sitesi Yenilendi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.