UXAlive 5. Büyük Konferansı İçin 3-4 Mayıs’ta Bir Kez Daha Kapılarını Açıyor

UXAlive 5. Büyük Konferansı İçin 3-4 Mayıs’ta Bir Kez Daha Kapılarını Açıyor

Userspots tarafında gerçekleştirilen UXAlive son 4 yıldır İstanbul’da ve Berlin’de toplamda 23 farklı ülkeden gelen 1350’den fazla katılımcısını ağırlayarak büyük bir başarıya ulaştı.

Dünyanın önde gelen firmalarından konuşmacılar ve atölye koordinatörleri ile Kullanıcı Deneyimi üzerine başta Türkiye’de ve Avrupa’da büyük bir farkındalık yaratıyor. Dijital ajansları ve farklı kurumsal sektörden profesyonelleri bir araya getirerek Kullanıcı Deneyimi hakkında geniş konu yelpazesinde konuşmalara ev sahipliği yaparak ilham veriyor ve üretkenliği arttırıyor.

UXAlive 5. büyük konferansı için 3-4 Mayıs 2018 tarihlerinde bir kez daha kapılarını açıyor. İki gün sürecek olan bu etkinlikte 1. gün yeni teknolojiler, yükselen kullanıcı deneyimi trendleri, yeni tasarım patternleri, mobil, e-ticaret, dijital medya, uygulamalar, optimizasyon gibi kullanıcı deneyimine değinen konular hakkında keyifli ve bilgilendirici konuşmalar gerçekleşecek, 2. gün ise tüm gün sürecek workshoplar ile pratik beceriler ön plana çıkartılacaktır.

UXAlive’ın bir özelliği haline gelen konuşmacı çeşitliliği bu yıl da devam ediyor. Avrupa’nın ve Amerika’nın önde gelen firmalarından konuşmacılar hem ilham vermek için hem de bilgi birikimlerini paylaşmak için UXAlive’da olacaklar.

Geçen yıllardaki konuşmacıları buradan inceleyebilirsiniz.

Bu yıl UXAlive katılımcılarını keynote konuşması için çok ünlü bir isim bekliyor. Sürpriz isimler ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

20 Şubat’a kadar sürecek %50 İndirimli Super Early Bird fırsatından faydalanmak ve hemen
yerinizi ayırmak için biletinizi alın!

20 Şubat’tan sonra Dijital Ajanslar okurları için geçerli olan %15 indirim kodu: DIJITALAJANSLAR

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google Optimize Case Study – Facebook Canlı Yayın eOfis Analytics Meetup | SEO Strateji →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.