Uçağı Rötar Yapanlara KitKat Molası

Uçağı Rötar Yapanlara KitKat Molası

KitKat, havaalanına uçağı rötar yapanların biletlerini taratarak ücretsiz KitKat alabileceği bir otomat yerleştirdi.

Uçağın kalkış saatini beklemek insanların üzerinde yeterince gerginlik yaratırken, bazı teknik aksaklıklar ya da hava muhalefeti nedeniyle uçuşlar saatlerce ertelenebiliyor. Uçaklarını kaçırmamak için önceden havaalanına gelen insanlar, bekleme salonundaki koltuklarda can sıkıntısından şekilden şekle giriyor, bazıları ise uykuya yenik düşüyor.

İnsanları, beklemenin verdiği can sıkıcılıktan biraz uzaklaştırmak isteyen tatlı atıştırmalık markası KitKat ve JWT Brazil, “Flight Delayed Break Machine” kampanyası için bir Kit Kat otomatı yaptı. Havaalanı verisine erişebilen otomat, São Paulo havaalanından rötarlı kalkacak uçaklarını bekleyen yolcuların tatlı bir mola vermesini sağladı. Biletlerini otomata taratan yolcular, beklemenin verdiği negatif duygulardan biraz olsun uzaklaşarak, ücretsiz KitKat’ın keyfini çıkardı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← McDonald’s 2068 Yılının Nasıl Olacağını Hayal Ediyor Dünyanın En Sıkıcı Billboardu →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.