Twitter’ın Yeni Eğlencesi: Stickers

Twitter’ın Yeni Eğlencesi: Stickers

Son günlerde hayata geçirdiği yeni güncellemelerle adından sıkça bahsettiren Twitter, bu kez de Stickers eklentisi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Popüler mobil uygulamaların hayatımızdaki yeri gün geçtikçe büyüyor. En popüler olanlardan Snapchat, sticker ve filtre kullanımıyla çok sayıda kullanıcının beğenisini topluyor. Bu yeni trende mikro blog platformu Twitter da ayak uydurdu ve Stickers eklentisi ile karşımıza çıktı. Twitter, Stickers güncellemesini ve nasıl kullanılacağını resmi blog sayfasında kullanıcılarla paylaştı.

Çok yakında yayına alınacak olan yeni özellik ile birlikte kullanıcılar Twitter’da Stickers’lara uygun olarak arama da yapılabilecek. Kullanıcılar Stickers’ları aynı hashtag’ler gibi aratabilecek. Örneğin pizza yerken çekilmiş olan fotoğrafınızın üzerine mantar ikonu eklerseniz, Twitter’ın arama motorunda mantar ikonunu arattığınızda Tweet’inizi bulabileceksiniz. Ayrıca Stickers’larla etiketleme de yapabilecek, bu sayede arşivlerinizi organize edebileceksiniz.

Sticker Twitter Mobil

Blackberry Messenger ile gündemimize giren ve Whatsapp, Snapchat derken mobil dünyada oldukça beğeni toplayam emoticon, emoji, smiley açılımı çok seviliyor ve her uygulamaya adapte edilmeye çalışılıyor.

Twitter’ın, kullanıcılarının paylaştıkları karelerde kullanabilecekleri Stickers eklentisine önümüzdeki hafta Android ve iOS tabanlı cihazlardan erişilebilecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← U.S. Polo Assn. SEO Çalışmaları için Webtures’i Tercih Etti! Mobil Canlı Yayın Rekabetine Youtube Da Katılıyor! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.