Twitter Web Tabanını ve Chrome TweetDeck Uygulamasını Güncelledi!

Twitter Web Tabanını ve Chrome TweetDeck Uygulamasını Güncelledi!

Twitter web tabanını ve Chrome TweetDeck uygulamalarını yeni bir kullanıcı arayüzü ile güncellediğini duyurdu.

Birden fazla Twitter hesabı olan kullanıcılar için geliştirilmiş TweetDeck uygulamasının yeni tasarımında; sidebar’da listeleri ve ayarları görüntülemek için kolay bir yol sağlandığı gibi çoklu timeline erişimi imkânı sunuluyor. Daha önce Twitter, TweetDeck’i güncellediğinde bu özellikleri uygulamanın üst kısmına koymuştu fakat bu seferki değişiklikler özellikle Mac kullanıcıları için güncellenen Twitter özellikleri ile aynı doğrultuda.

Twitter’ın TweetDeck için yaptığı diğer güncelleştirmeler ise Chrome uygulaması için yeni bir yenile butonu ve yeni tweetler olduğunda bir gösterge ile haber veren küçük bir kullanıcı arayüzü güncellemesi.

tweetdeck web tabanli

Twitter, Mac ve Windows uygulamalarındeki güncellemelerle ilgili olarak ise TweetDeck’i kullanıcıların yeni özellikleri ile daha rahat kullanacağını belirtti.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Apple WWDC 2013’te Yeni İşletim Sistemlerini Duyurdu! Adobe Project Mighty Akıllı Kalem Ve Napoleon Cetvelini Duyurdu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.