Toyzz Shop Yeni Sitesiyle Kişiselleştirilmiş Alışveriş Deneyimi Sunacak

Projeler, Web siteleri 10 Şub 2017
Toyzz Shop Yeni Sitesiyle Kişiselleştirilmiş Alışveriş Deneyimi Sunacak

Perakende markalarına e-ticaret platformları ve omni-channel çözümler sunan Positive A Digital Approach, Toyzz Shop’un internet sitesini yeniledi. Web sitesi, kullanıcı davranışlarını odağına alan tasarımı ve teknolojisi ile ziyaretçilerine kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Çocukların duygusal ve fiziksel gelişimini olumlu yönde etkileyecek kaliteli ve sağlıklı oyuncakları 2001 yılından bu yana müşterilerine sunan Toyzz Shop’un internet sitesi, Positive A Digital Approach tarafından yenilendi. www.toyzzshop.com adresinden ulaşılabilen site, dikkatle ve özenle planlanarak hayata geçirilen tüm ayrıntıları ile Positive’in e-ticaret alanındaki 12 yılı aşan uzmanlığını yansıtıyor.

Kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi

Tüm ziyaretçilerine özel bir deneyim yaşatmayı hedefleyen toyzzshop.com, kullanıcı deneyimine yönelik tasarımı ve teknolojisi ile öne çıkıyor. Anne-baba, teyze, dayı, amca veya hala gibi yakınlık derecesi fark etmeksizin, siteye üye olan herkes dilediği sayıda çocuk profili oluşturabiliyor. Profil bilgilerinde, çocukların cinsiyet, yaş ve temel karakteristik özelliklerinin yanında ilgi alanları da belirtilebiliyor. Bu sayede, üyeler siteye girdiklerinde çocukların yaş ve ilgi alanlarına yönelik özel kampanyalar, özel sayfalar ve ürün önerileri ile karşılanırken, en uygun oyuncakları zahmetsizce satın alabiliyorlar.

Ürün önerileri çocuklar büyüdükçe yaşlarına uygun şekilde değişerek gelmeye devam ederken; toyzzshop.com, profil kaydı bulunan çocuklar için doğum günleri öncesinde de hatırlatma yapıyor ve hediye önerileri sunuyor.

toyzz-shop-yeni-sitesi

Annelerin görüş ve önerileri de yer alıyor

Annelerin, diğer annelerin ürünlerle ilgili görüş ve deneyimlerine verdiği önemi de göz önünde bulunduran Positive, “Toyzz Shop Anneleri”nin ürün önerilerine ve puanlamalarına da sitede yer veriyor. Böylece, “Annelerin en çok beğendiği ürünler” gibi listelerin yanı sıra uzmanlar tarafından hazırlanan “İçindeki kahramanı keşfet” ve “Birlikte eğleniyoruz” gibi listeler de oyuncak alışverişlerinde ebeveynlere yol gösteriyor.

Positive, mağaza entegrasyon çalışmalarının yanı sıra mobil uygulama ile kasasız ödeme gibi modern uygulamalarla Toyzz Shop işbirliğini 2017’de de geliştirerek devam ettirecek ve markanın dijital dönüşümüne katkıda bulunmayı sürdürecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ford’un Sevgililer Günü Sürprizi #BirBaşkaŞiir İETT Karakutu Projesi, Happy Digital Desteğiyle Tamamlandı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.