THY’den Yeni Mobil Uygulama: Discover İstanbul

THY’den Yeni Mobil Uygulama: Discover İstanbul

Türk Hava Yolları, Avea’nın ana sponsorluğunda İstanbul üzerine yapılan gelmiş geçmiş en kapsamlı mobil uygulaması Discover İstanbul’u tanıttı. 

Bugüne kadar yapılmış en geniş çaplı mobil uygulama olma özelliğine sahip Discover İstanbul, yalnızca turistlere değil İstanbul sakinlerine de hitap ediyor. iOS ve Android cihazlarla uyumlu çalışan uygulama, kullanıcılarına İstanbul hakkındaki en güncel bilgileri kolayca ulaştırmayı hedefliyor.

Türk Hava Yolları ile Avea iş birliği ile ortaya çıkan mobil uygulama, İstanbul’un tanıtımı açısından da büyük önem taşıyor. Kullanıcılar İstanbul’da gezilecek yerler, alınacak hediyeler, yenilecek yemekler, alışveriş noktaları, toplu taşıma araçları gibi birçok  konuda uygulamaya danışabiliyor. İngilizce ve Türkçe olmak üzere 2 dil seçeneğiyle kullanıma sunulan Discover İstanbul içerik bakımında geniş kapsamlı bir uygulama olarak tasarlanmış.

thyden yeni mobil uygulama discover istanbul

Uygulamanın fark yaratan özelliklerinden biri de offline kullanım imkanı. Bu sayede kesintisiz ve koşulsuz hizmet veriliyor. Mobil uygulamanın tanıtımında verilen bilgilere göre Avea, sponsorluğu kapsamında, yurt dışından gelen ve Avea’da uluslararası dolaşım yapan turistlere, TTNET WiFi noktalarında 600 dakika ücretsiz WiFi kullanımı fırsatı sunuyor.

Türkiye’den ve dünyadan kullanıcılara ulaşmak üzere tasarlanan mobil uygulama Discover İstanbul’un hedeflerine ulaşıp ulaşmayacağını zamanla göreceğiz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Meme Kanseri Konusunda Farkındalık Yaratan Logo Tasarımları Türkiye'yi Temsil Edecek Yeni Logo Belirlendi →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.