The House Cafe Instagram Kampanyası: #selfieinthehouse

The House Cafe Instagram Kampanyası: #selfieinthehouse

The House Cafe, 23 Nisan Çocuk Bayramı vesilesiyle hayata geçirdiği #selfieinthehouse Instagram kampanyası ile çocuklara eğlenceli bir gün kazandırıyor.

The House Cafe son zamanların sosyal medya trendi selfie fotoğrafları Instagram kampanyasına taşıyor. 23 Nisan Çocuk Bayramı için gerçekleştirdiği kampanya ile takipçilerini çocukları ile birlikte selfie fotoğraf çekmeye ve Instagram’da paylaşmaya davet eden The House Cafe ayrıca çocuklara eğlenceli bir gün sunuyor.

Çocukları ile birlikte çektikleri selfie fotoğrafları Instagram’da #selfieinthehouse etiketi ile paylaşan kullanıcılar, 23 Nisan’da Kanyon ve İstinye Park’taki The House Cafe şubelerinden kendilerine özel fotoğraf çerçeveleri kazanıyorlar. The House Cafe’nin bu şubelerinde çocukları pizzadan içeceklere, bayrama özel şekerlerden eğlenceli sunumlara kadar çok özel sürprizler de bekliyor.

selfieinthehouse instagram
The House Cafe kampanyasını #selfieinthehouse hashtagi ile Instagram’tan takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türk Hava Yolları Reklam Filmi: Hayal Edince ASUS Facebook Oyunu: Dedektif Memo ve Arkadaşları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.