TEB Arval’in Dijital İletişim Ajansı Mbsays Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 24 Şub 2017
TEB Arval’in Dijital İletişim Ajansı Mbsays Oldu!

2007 yılında kurulan, bir TEB ve BNP Paribas Grup iştiraki olarak faaliyet gösteren TEB Arval’in dijital iletişim ajansı mbsays oldu.

Her geçen gün büyüyen araç filosu ile yollara değer katan TEB Arval, dijitalde direksiyonu mbsays’e teslim ediyor! Kurumlara  operasyonel  kiralama ve filo yönetimi  çözümleri  sunan TEB Arval müşterilerinin tüm araç filosunun sorumluluğunu alarak, araçların satın alınması, finansman, yönetim, idari işler, vergi takibi ve kontrolü, sözleşme süresince bakım, onarım ve kaza yönetimi alanlarında hizmetler veriyor. Marka portföyü her geçen gün genişleyen mbsays ise sektörde “Bir Duramama Hali” mottosu ile biliniyor.

Eti Form, Allianz, Eczacıbaşı, Fakir, Multi Turkey, Hürriyet Kampüs, Bocchi, Vehbi Koç Vakfı gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarına hizmet veren mbsays, TEB Arval ile yeni bir global marka ile iş birliğinin heyecanını taşıyor!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Stratejist Creative Communications Agency, Bilgili Holding'in Dijital İletişim ve Sosyal Medya Ajansı Oldu Collezione'un SEM ve Sosyal Medya Ajansı Destex Digital Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.