Moda Markaları Web Sitesi Tasarım Örnekleri

Projeler, Web siteleri 04 Tem 2014
Moda Markaları Web Sitesi Tasarım Örnekleri

Moda markaları web sitesi tasarımları ile podyumların şıklığını, renklerini ve en yeni trendleri online ortamlara taşıyor.

Moda markaları web sitesi tasarımları moda dünyasının şıklığını yansıtıyor. Önceden yalnızca tam sayfa bir resimden oluşan tasarımlar yerini farklı bir tarza bıraktı. Artık moda markaları kendilerine özel tasarıma sahip, navigasyon, kullanıcı deneyimi ve etkileşim açısından başarılı sitelere sahip olmaya önem veriyor.

Bu web sitelerinin çoğunun flash yerine html5 ile kodlandığını görüyoruz. Bu şaşırtıcı çünkü şimdiye dek ürün sergilemeler genellikle flash ile yapılıyordu. Ürün satın almak istediğinizde ise html ile kodlanmış bir platforma yönlendiriliyordunuz.

En son teknikler ile tasarlanmış moda markaları web sitesi tasarım örnekleri üzerine bir araştırma yaptık ve başarılı bulduğumuz moda markaları web sitesi tasarım örneklerini bu başlıkta bir araya getirdik.

Biamar

moda markaları web sitesi tasarım örnekleri biamar

Diesel

moda markaları web sitesi tasarım örnekleri diesel

Manufacture D’essai

moda markaları web sitesi manufacture d essai

Reserved

moda markaları web sitesi tasarımı reserved

Lois Jeans

moda markaları web sitesi tasarım örnekleri lois jeans

Mohito

moda markaları web siteleri mohito

Agilita

web sitesi tasarım örnekleri agilita

Wrangler

moda markaları web sitesi tasarım örnekleri wrangler

Moda markaları ürünleriyle moda dünyasını takip ederken bir yandan da web sitelerini geliştirmeye büyük önem veriyorlar. Navigasyon, kullanıcı deneyimi ve etkileşim onlar için web sitesinin şıklığı kadar önemli.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pepsi Video Yarışması: Pek Yakında Setteyim Yerli Artırılmış Gerçeklik Uygulaması: SweepAR →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.