Swarm’dan Sosyal Sorumluluk Projesi: Grumpy Cat

Swarm’dan Sosyal Sorumluluk Projesi: Grumpy Cat

Swarm, başlattığı sosyal sorumluluk projesi Grumpy Cat ile; Ekim ayının ilk yarısında yapılacak her check-in için sahipsiz ve terk edilmiş kedilere destek olunacağını duyurdu.

1-15 Ekim tarihleri arasında Swarm üzerinden yapılacak her check-in karşılığında Alley Cat Rescue (Alley Kedi Koruma Derneği) için bağış yapılmasına katkıda bulunabilir ve tüm dünyadaki yardıma muhtaç kedilere destek olabilirsiniz.

Kampanyayı check-in’lere eklenebilen Grumpy Cat simgesi ile duyuran Swarm, kullanıcılarını kediler için bağışta bulunmaya davet ediyor. Kullanıcıların destek olmak için yapması gereken tek şey ise, gittikleri tüm mekanlarıda check-in yapmak ve bu kampanyayı mümkün olduğunca çok kişiye duyurmak. Proje Twitter veya Facebook’ta #EveryCheckInSavesAKitten hashtag’i ile paylaşılıyor.

swarm grumpy cat

Bireysel kurtarma ekipleri ve hayvansever topluluklarla birlikte sahipsiz ve terk edilmiş kedileri koruma altına alan Alley Cat Rescue, kedilerin sahiplenme, bakım ve sağlıkla ilgili ihtiyaçlarını da üstleniyor.

Foursquare Türkiye de kampanyayı “Dünya genelinde en çok check-in yapan ülke olarak hep beraber bu projeye büyük destek vereceğimize eminiz.” cümlesi ile duyurdu. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← SPP’den İki Farklı Gelecek Senaryosunu Anlatan Interaktif Video Ten’den Ürün Yerleştirme Örneği: Korse Nedir? →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.