SuperStep Instagram Kampanyası: #OldieButSelfie

SuperStep Instagram Kampanyası: #OldieButSelfie

SuperStep, Instagram üzerinden düzenlediği #OldieButSelfie kampanyası ile ayakkabı tutkunlarını en sevdikleri eski ayakkabılarının fotoğraflarını paylaşmaya davet ediyor. 

Pek çok ayakkabı markasını aynı çatı altında buluşturarak müşterilerine sunan SuperStep, gerçekleştirdiği Instagram kampanyası ile takipçilerini en sevdikleri ayakkabılarının fotoğraflarını paylaşmaya davet ediyor. Kampanyaya katılmak isteyenler en sevdikleri eski ayakkabılarının fotoğraflarını #OldieButSelfie hashtagi ile @superstepcom’u mentionlayarak paylaşıyor.

Buzz Interaction imzası taşıyan #OldieButSelfie kampanyası ayrıca SuperStep Facebook sayfası üzerinden de takipçileri ile paylaşılıyor. İsteyenler Facebook’ta ilgili uygulamaya girerek paylaşılan fotoğrafları görebiliyor, oy kullanabiliyor.

superstep instagram kampanyası

Katılımcıların en sevdiği ayakkabılarının fotoğraflarını paylaştığı yarışmada en çok beğeni alan fotoğrafların sahiplerini de ödüller bekliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tadelle Çok Mecralı Reklam Kampanyası Facebook’tan Snapchat’e Rakip Uygulama: Slingshot →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.