Starbucks Sosyal Medya Kampanyası: #YazıYudumla

Starbucks Sosyal Medya Kampanyası: #YazıYudumla

Starbucks sosyal medya kampanyası #YazıYudumla ile Frappuccino severleri keyifli bir yarışmaya davet ediyor.

Arkadaşlarınız tatile gitmiş ve siz hala ofisteyseniz ve yanınızda enfes bir Frappuccino varsa siz de kendinizi sahil kıyısında hissedebilirsiniz!

Starbucks Türkiye, gerçekleştirdiği sosyal medya kampanyası ile kahveseverlere keyifli bir deneyim yaşatıyor. Proximity İstanbul imzası taşıyan  #YazıYudumla kampanyasına sadece tatilde değil; evinde, ofisinde, parkta, caddede kısacası rahat hissetmek istediğiniz herhangi bir yerde çekeceğiniz Frappuccino’lu fotoğrafları paylaşarak katılabiliyorsunuz.

starbucks sosyal medya kampanya yazı yudumla

Starbucks ayrıca, Türkiye’de ilk kez sosyal medya üzerinden yayına giren reklam filmiyle de tutkunlarını şaşırtıyor. Instagram ve Twitter üzerinden yürüttüğü kampanyanın tanıtımı amaçlı yayınlanan reklamda Frappuccino’nun serinletici etkisi ve yaz mevsiminin eğlencesi vurgulanıyor.

 
27 Haziran’a kadar sürecek olan Starbucks sosyal medya kampanyası kapsamında paylaşılan fotoğrafları şuradan görebilir, favori Frappuccino’nuz ile kampanyaya katılmak için ise #YazıYudumla hashtag’ini kullanabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mercedes-Benz Sosyal Medya Kampanyası: Yönetmen Sensin Barcin.com Facebook Kampanyası: Krampon Kupası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.