Snap’in Yeni Spectacles Gözlükleri Ortaya Çıktı

Snap’in Yeni Spectacles Gözlükleri Ortaya Çıktı

Snapchat’in Spectacles gözlükleri daha hafif tasarım, daha fazla renk ve su geçirmezlik özelliğiyle geri döndü.

Teknoloji ve sosyal medya şirketi Snap Inc.’in yeni versiyon Spectacles gözlükleri ortaya çıktı. Bu gözlükler, ürünün ilk versiyonu gibi değil ve eller serbestken kullanılabilen bir kamera. Snap, geçmişte yaptığı hataları güncellenen ürünüyle tekrarlamak istemiyor.

Görünüş olarak bir önceki modele benzeyen yeni vesiyon Spectacles gözlükler görece daha farklı, hafif bir tasarımda ve daha fazla renk seçeneğine sahip. İlk Spectacles’la yalnızca video kaydedilebiliyorken, yeni gözlüklerle fotoğraf da çekilebiliyor. Yeni Spectacles suya dayanıklı ve 1 metre derinlikte 30 dakika kullanılabiliyor. Artık, tüm fotoğraflar ve videolar HD kaydediliyor. Eklenen ikinci mikrofon daha net ses kaydı yapmayı sağlıyor.

Yepyeni bir lense sahip olan Spectacles modeliyle görselleri ve videoları telefona 4 kat daha hızlı gönderebilmek mümkün. Yeni gözlüklerin siyah, kırmızı ve mavi renkleri bulunuyor. Spectacles, 149 dolar fiyat etiketiyle spectacles.com adresinden satışa çıktı. Amerika, Kanada ve Fransa’dan satın alınabilen gözlükler, önümüzdeki hafta 13 ülkeye daha açılacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook, Tinder’a Rakip mi Olacak? Snapchat Snappables, Artırılmış Gerçekliği Oyunla Birleştiriyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.