Sevgililer Gününde Fossil’den Sürpriz Hediye!

Sevgililer Gününde Fossil’den Sürpriz Hediye!

Saat&Saat, sevgililer gününe özel #canımsevgilim ve #iyikim hashtagleriyle sevgilerini paylaşan çiftlere, DM üzerinden Fossil Engrave için isimlerine özel hazırlanmış kutlama mesajını paylaştı. WoxCreative ile birlikte yürütülen kampanya markanın takipçilerinden büyük beğeni topladı.

Saat&Saat markasının distribütörü olduğu Fossil markası için sevgililer gününe özel gerçekleştirilen gerilla marketing kampanyasında sıfır medya bütçe ile markanın hedef kitlesi içerisinde yer alan ve satın alma eylemine yönlendirilen 30.000 kişiye ulaşma imkanı sağladı.

#canımsevgilim ve #iyikim hashtaglerin altında paylaşım yapan kişilerin sevgililer gününü DM üzerinden kutlayan Fossil Engrave, sevgililer gününe özel Fossil Engrave kampanyasını çiftlere özel hazırladığı görsellerle paylaştı. Bu sırada onlara özel hazırlanan arkasında isimlerinin yazdığı Fossil Engrave saatlerini alabilecekleri linklere yönlendirme yapıldı.

Fossil Engrave, Wox Creative ‘in iş birliğiyle sıfır medya bütçesi ve yoğun stalkerlık mesaisi yaparak başarılı bir kampanyaya imza attı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Çaykur’dan Sevgililer Günü’ne Özel Yarışma! SEGER Korna’dan “Aşkın Sesi” Kampanyası →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.