Sempeak İle Yeni Medya Buluşması

Ajans Haberleri, Haberler 26 Mar 2015
Sempeak İle Yeni Medya Buluşması

Sempeak, dijital pazarlama alanında eğitim alan Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü öğrencileri ile Sadabad Kampüsü Konferans Salonunda buluştu.

Etkinlik, dijital pazarlamanın içerdiği başlıklar ve bu sektördeki iş kollarının neler olduğunun anlatımı ile başladı. Ardından Sempeak, uzmanlık alanı olan SEO ve Performans Pazarlaması tarafında yer alan Adwords Reklamları ile Sosyal Medya Reklamları hakkında öğrencilere tecrübelerini aktardı.

Sempeak Kurumsal İletişim Yöneticisi Burcu Karadağ konferansın moderatörlüğünü üstlenirken,  Sempeak kurucu ve üst düzey yöneticilerinden Altan Çolak dijital pazarlama, Emirhan Yasdıman arama motoru optimizasyonu ve sosyal medya reklamları ve Mertkan Laçin Google Adwords reklamları konusunda katılımcıları bilgilendirdi.

Arama motoru optimizasyonları ve arama motoru reklamları konusunda uzman kadrosu ile faaliyet gösteren Sempeak, gerçekleştirdiği etkinliklerle sektöre ilgi duyan öğrencilere destek olmayı amaçlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook Nesnelerin İnterneti'ne “Parse” İle Giriş Yapıyor Twitter’dan Canlı Yayın Uygulaması: Periscope →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.