Şehrin Duvarlarındaki Murallar, Coca-Cola Bulmak İçin Canlanıyor

Şehrin Duvarlarındaki Murallar, Coca-Cola Bulmak İçin Canlanıyor

Coca-Cola’nın reklam filminde, şehrin duvarlarına çizilen birbirinden sevimli murallar canlanıyor ve Cola bulmak için harekete geçiyor.

Sıcaktan bunaldığınızda ya da yorulduğunuzu hissedip biraz soluklanmak istediğinizde, buz gibi bir Coca-Cola içmek iyi geliyor. Coca-Cola’nın Wieden & Kennedy imzalı, “Coca-Cola Mural” isimli reklam kampanyası da insanların, neredeyse her köşe başında Cola içtiğini gördükten sonra canları Cola çeken 3 sevimli mural yer alıyor.

Şehirdeki binaların duvarlarında ve arabaların üstlerinde gezinerek Coca-Cola bulmaya çalışan murallar, sonunda bir apartmanın üstüne yerleştirilen billboard reklamındaki 3 şişe Cola’ya ulaşıyor ve birlikte mutlulukla içmeye başlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Snickers’dan Instagram Videolarını Oyuna Çeviren Kampanya Black Mirror’ın Web Sitesi, İlişkinizin Ne Zaman Bitebileceğini Söylüyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.