Samsung Virali: Atilla Taş’ın Sevgililer Günü Hediyesi

Samsung Virali: Atilla Taş’ın Sevgililer Günü Hediyesi

Samsung Türkiye’nin virali “Atilla Taş’ın Sevgililer Günü Hediyesi” sosyal medyayı salladı!

Sevgililer günü için yapılan kampanyalar ve videolar ile sosyal medya son günlerde oldukça hareketli zamanlar geçirdi. Sosyal platformlarda en çok paylaşılan son bomba ise Samsung Türkiye’den geldi. Samsung, Atilla Taş’ın Sevgililer Günü Hediyesi adıyla sosyal medyada binlerce kez paylaşılan videonun kamera arkası görüntülerini de yayınlayarak, gösterilen büyük ilgi için teşekkür etti.

Atilla Taş’ın Twitter hesabından sevgilisi olmayanlara hediye diyerek paylaştığı video, bugünlerde sosyal medyanın en popüler konuları caps’ler, selfie akımı, flappy bird gibi detayların kullanılması ile oldukça eğlenceli olmuş. Atilla Taş tarafından seslendirilen şarkıda ise sosyal medya terimlerinin bol bol kullanılması videoya renk katmış.

Kişisel bir Youtube hesabı üzerinden yayınlanan klibin Samsung virali olduğunu anlamak için ise videoda kullanılan cihazlara dikkat etmek gerekiyor. Videoda Samsung Note 3 ve Samsung tablet dikkat çekici bir şekilde kullanılmış.

 
Atilla Taş’ın Sevgililer Günü Hediyesi videosunun yayınlanmasının ardından bir süre sessizliğini koruyan Samsung Türkiye, Cumartesi günü resmi Facebook sayfası üzerinden teşekkür ederek videonun kamera arkası görüntülerini de yayınladı.

 
Cheil Worldwide Türkiye imzalı Atilla Taşlı Sevgililer Günü virali yayınlandığı günden itibaren birçok gazete ve televizyon haberinde yer aldı ve şu ana kadar 300 bine yakın kullanıcı tarafından izlendi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sevgililer Günü’ne Özel Görünmez Coca-Cola Makinesi Maret’ten Yaratıcı Web Sitesi: Açken Bakma →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.