Rixos Hotels Sevgililer Günü Kampanyası: Love Moments

Rixos Hotels Sevgililer Günü Kampanyası: Love Moments

Rixos Hotels, dünyanın dört bir yanındaki misafirlerine özel Sevgililer Günü kampanyası düzenliyor.

Bu özel gün için hazırlanan Rixos Love Moments mikro sitesinde yer alan aşk dolu anlar ile misafirlerine kendi aşk sözcüklerini paylaşma fırsatı sunuyor. Kullanıcılar sitede yer alan, Rixos’ta deneyimleyebilecekleri özel anlardan birini seçerek, kendi sözcükleriyle Facebook, Twitter veya e-mail üzerinden sevdiği kişiyle paylaşma fırsatı buluyor.

Rixos Hotels Sevgililer Günü Kampanyası

Rixos, dünyanın her yerinden  ‘‘love moments’’ paylaşımını yapan dört özel çifte, çift kişilik odalarda 3 gece 4 gün en popüler destinasyonlardaki otellerinde konaklama şansı sunuyor. Kampanyaya katılanlar dünyanın 8. harikası olarak bilinen ve Dubai’nin sembolleri arasına giren Palmiye Adası’nın en prestijli noktasında konumlanan Rixos The Palm Dubai’de uzman şeflerin ellerinden çıkan muhteşem lezzetler ile romantik anların tadını çıkarma; Mısır’ın barış şehri Sharm El Sheikh’te doğal akvaryum Kızıl Deniz’in hemen yanı başındaki Rixos Sharm El Sheikh’te, dünyanın sayılı yerinde yaşayan mercan kayalıklarını çıplak gözle izleme; Anadolu’nun en modern kentlerinden birinde, beklentilerin ötesinde bir konaklama deneyimi ve çiftlere özel aromaterapi masajı ve spa ile Rixos Eskişehir’de konaklama ve dilerlerse yeni açılacak Rixos Seagate Sharm da uçsuz bucaksız körfez manzarasıyla deniz ve güneş tatilinin tadını çıkaran ilk misafirlerden biri olma şansı elde ediyor.

Dekatlon Buzz imzalı kampanyaya Rixos Love Moments mikro sitesi üzerinden katılabilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Koska’dan Doğal Lezzet Kampanyası Winhouse Kurumsal Web Sitesi Yenilendi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.