Renkli Logo Tasarımları

Grafik Tasarım, Projeler 04 Ağu 2014
Renkli Logo Tasarımları

Markanızın yüzü olan logonuzun, diğer rakiplerin logolarından farklı ve özgün olmasını istiyorsanız bu çok renkli logo tasarımları size ilham verebilir.

Markanızı temsil edecek logo tasarımı üzerine çalışırken karşınıza çok sayıda tarz ve teknik çıkacaktır. Markanızın karakterini en doğru yansıtan, şirketinize en uygun logoyu bulmak için markanızın müşteriye nasıl bir his vermesini istediğinize karar vermelisiniz. Şık, profesyonel ve resmi logolardan eğlenceli, renkli ve estetik logolara birçok alternatiften birine karar verirken biraz zorlanabilirsiniz.

Ayrıca şıklıkla renk cümbüşünü birleştirerek bambaşka bir tarz yaratmanız da mümkün. Bu yazımızdaki logo örnekleri, tasarımcılara ve marka sahiplarine ilham verecek çok renkli logo tasarımları içeriyor. Bazıları sade ve parlak, bazıları daha mat ama hepsi özenilerek yapılmış tasarımlar.

Markanızı en iyi temsil edecek logoyu belirlerken bu özel logolara bakmadan geçmeyin.


çok renkli logo tasarımları

logo7

logo6

logo4

logo2

logo1

logo3

logo

renkli tasarım

renkli logo tasarımları

renkli logo tasarımı

logo10

logo11

logo12

logo13

logo14

logo15

logo design

logolar

renkli

renkli logo

renkli logolar

logo9

logo8

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Burger King’den Dünyanın En Büyük Sanal Burgeri Yeni Volkswagen Web Sitesi Tanıtım Videosu →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.