Pronet’ten Yeni Musibet Virali: #AkıllıOlsun

Pronet’ten Yeni Musibet Virali: #AkıllıOlsun

Pronet yeni ürünü Pronet Plus’ın lansmanını, Musibet grubunun yeni virali #AkıllıOlsun ile yapıyor.

Geçtiğimiz yaz “Musibet – Biletini Kestik” virali ile büyük beğeni toplayan Pronet’in rap grubu Musibet, yeni akıllı ev teknolojileri sunan Pronet Plus için tekrar kullanıcılar ile buluştu. Yeni şarkısı “Akıllı Olsun” ve eğlenceli bir klip ile Pronet takipçilerinin karşısına çıkan grup, bu defa akıllı cihazları çalıyor.

Grey İstanbul ve imzalı projede Musibet adlı hırsız grubu bu sefer akıllı cihazlarla dolu bir eve giriyor. Daha önce görmedikleri ve nasıl kullanacaklarını akıllı cihazları dahil alan grup, evde bir hırsızlar partisi bile düzenliyor. Akıllı cihazlarla dolu akılsız bir evde yaşanan hırsızlık hikayesi ile Pronet, “Aklınız evde kalmasın, eviniz akıllansın!” mesajı ile akıllı güvenlik sistemi Pronet Plus’ı tanıtıyor.

 
Pronet geçtiğimiz yaz yayınladığı “Musibet – Biletini Kestik” videosu ile kısa sürede viral başarıya ulaşmış, Grey İstanbul ile birlikte “En İyi Entegre Kampanya” ve “En Yaratıcı Dijital Kökenli Kampanya” kategorilerinde Kristal Elma kazanmıştı.

Pronet’in akıllı ev sistemi Pronet Plus’ı tanıtmak için yayınladığı #AkıllıOlsun videosu bugün yayınlanmasına rağmen sosyal medyada şimdiden büyük ilgi gördü.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google Material Design Kartpostal Tasarımları 2014 Yılının En İyi Reklam Filmleri →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.