Profilo’dan Annelere Hediye: “Sosyal Medya Sözlüğü”

Profilo’dan Annelere Hediye: “Sosyal Medya Sözlüğü”

Profilo, anneler için sosyal medyanın en çok kullanılan kavramları “tbt”, “mention” ve “retweet”i anlatan eğlenceli videolar yayınladı.

Sosyal medya günümüzde en popüler iletişim araçlarından biri haline geldi. Hal böyle olunca artık annelerimizi de sık sık sosyal medyada paylaşım yaparken görebiliyoruz. Fakat bu dijital platformların başat kavramlarını anlamak anneler için kolay olmayabiliyor. Bu durumu ele alan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, anneler için sosyal medyanın en çok kullanılan kavramlarını açıklayan üç ayrı reklam filmi hazırlamış.

Rafineri imzalı projede Profilo; sosyal medyada en çok kullanılan “tbt”, “mention”, “retweet” gibi sözcükleri annelerin günlük hayatlarından kesitlerle esprili bir şekilde anlatıyor. Reklam filmlerinin yönetmenliğini ise Arda Birkiye üstlenmiş.

 

 

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← NIVEA’dan Sanal Gerçeklik Projesi: Second Skin Cistus Antivirus Pastil, Gribe Karşı Uyarıyor →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.