Positive A Digital Approach Omni-Channel MeetUp

Positive A Digital Approach Omni-Channel MeetUp

Positive A Digital Approach tarafından düzenlenen Omni-Channel MeetUp etkinliğinde perakende sektöründe metrekare verimliliği masaya yatırılıyor.

Perakende markalarına e-ticaret platformları ve omni-kanal çözümler sağlayan Positive A Digital Approach, düzenlediği “Omni-Channel MeetUp” etkinliği ile omni-channel deneyimini katılımcılar ile paylaşıyor. Odak noktası in-store ordering ve perakende mağazalarının e-ticaret kullanımı ile metrekare verimliliklerinin artırılması olacak etkinlik, 20 Haziran 2016 Pazartesi günü Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nde gerçekleşecek.

Tüm dünyada perakende sektöründe yükselişe geçen, mağazalarda metrekare verimliliğini artırma trendi, firmaları e-ticaret uygulamaları ile fiziksel mağazacılığı birleştirme yoluna itiyor. 5 yıl içerisinde perakende markalarının e-ticaret sitelerinin, ciro bazlı mağaza sıralamasında ilk sıralarda yer alacağını ve aynı şekilde perakende markalarının pazarlama stratejilerinde e-ticaret sitelerinin temel belirleyici olacağını öngören Positive A Digital Approach dijital ajansı, perakende sektöründeki bu dönüşümü detaylarıyla ele alacağı ve in-store ordering sistemini anlatacağı bir “Omni-Channel MeetUp” etkinlik düzenliyor.

20 Haziran 2016 Pazartesi günü Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nde 19.30 – 20.30 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte, Positive A Digital Approach Kurucu Ortağı Caner Istı, in-store ordering trendleri ve çözümleri konusunda deneyimlerini, uygulamalı çözümleri ve başarılı in-store uygulamalarını paylaşacak.

Ücretsiz etkinliği takip etmek isteyenler Eventbrite sayfasından kayıt yaptırabilir. 

Positive A Digital Approach Omni-Channel MeetUp

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Uzakrota Travel Summit 18 Kasım’da! 14. Altın Örümcek Web Ödülleri Sahiplerini Buldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.