POMPAA Altın Örümcek ve Felis’ten Birçok Ödülle Döndü!

Ajans Haberleri, Haberler 09 Kas 2018
POMPAA Altın Örümcek ve Felis’ten Birçok Ödülle Döndü!

2012’de kurulan tasarım ofisi POMPAA, kazandığı ödüllerle adından sıkça bahsettirmeye devam ediyor. POMPAA geçtiğimiz günlerde düzenlenen 16. Altın Örümcek Web Ödülleri’nden altı, Felis Ödülleri’nden üç, International Design and Communication Awards’tan ise Gümüş Ödül ile döndü.

İnternetin Oscar’ları olarak anılan 16. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde British Council Türkiye için hazırladığı Duvarları Olmayan Müze ile Mikrosite ve Etkinlik & Kültür Sanat kategorilerinde birincilik ödülü kazanan POMPAA, Pozitif web sitesi ile Eğlence kategorisinde birincilik elde etti. Senenin başında Dedeman Hotels & Resorts için hazırladığı web sitesi ile Turizm & Seyahat kategorisinde jürinin birincilik ödülüne layık gördüğü POMPAA, aynı site ile Halkın Favorisi ödülünü de kazandı. POMPAA’ya halktan bir ödül de 6+1 Tasarım Atölyeleri web sitesi için geldi.

MediaCat’in düzenlediği Felis Ödülleri’nden Duvarları Olmayan Müze ile Mikrosite, Kullanıcı Deneyimi Tasarımı ve Arayüz / Navigasyon kategorilerinde Başarı Ödülü ile döndü.

British Council Türkiye için hazırladıkları Duvarları Olmayan Müze ile ününü yurt dışına da taşıyan POMPAA, International Design and Communication Awards (IDCA) tarafından da En İyi Web Sitesi kategorisinden Gümüş Ödül’e layık görüldü.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ahtapot Sosyal Medya’dan 10 Kasım Haftasına Özel Anlamlı Hareket İstMarina Alışveriş Merkezi BAL'da! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.