Lezita Reklam Ajansını Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 31 Eki 2018
Lezita Reklam Ajansını Seçti!

1969’dan bu yana hizmet veren Abalıoğlu Grubu’nun en önemli firmalarından Lezita, tüm dijital işlerini İzmir’in güçlü ve köklü ajanslarından egegen’e emanet etti!

Köklü markanın tüm sosyal medya hesaplarının içerik yönetimini, reklam yönetimini, moderasyon süreçlerini, kampanya yönetimini, online itibar yönetimini ve dijital pazarlama süreçlerini egegen gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin en büyük ve en modern et entegre tesisine sahip olan Lezita, ülkenin dört bir yanına yayılan dağıtım ağıyla geniş bir müşteri kitlesine ulaşırken aynı zamanda 4 kıtadaki onlarca ülkeye yaptığı ihracatla adını dünyaya duyurmaktadır.

Sonuç odaklı yaratıcı işler üreten egegen, 20 yıllık tecrübesiyle E.C.A., Serel, Elginkan Holding, Özsüt, Espressolab, Alfemo, Kristal Yağları, Magmaweld, Baydöner, Bambi Yatak, Rame, Dermadolin, Arkas Turizm, Altınyunus Hotel&Resort, Yaşar Bilgi, Uğur Derin Dondurucu gibi sektörün önde gelen markalarına hizmet vermeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Baskı Devi Heidelberg Turkey, Dijital Ajansını Seçti! AK GIDA’NIN WEB SİTESİ YENİLENDİ →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.