Baskı Devi Heidelberg Turkey, Dijital Ajansını Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 31 Eki 2018
Baskı Devi Heidelberg Turkey, Dijital Ajansını Seçti!

Baskı alanında Almanya’nın köklü global şirketlerinden biri olan Heidelberg, ülkemizdeki iletişim çalışmalarını yürütmek üzere dijital ajansı olarak Diverseffect’i seçti.

Baskı ve matbaa sektöründe geçmişi 1800’lü yıllara dayanan Almanya’nın köklü global şirketi Heidelberg, geçmişten günümüze bu alandaki inovasyon ve teknolojileriyle dünyanın en büyük üreticilerinden biri konumunda bulunuyor. Kendi sektöründe olduğu gibi dijital iletişim çalışmalarında da zirveyi hedefleyen Heidelberg, bu alanda ülkemizde gerçekleştireceği tüm iletişim çalışmaların yürütülmesi için Diverseffect’i seçti. Artık Heidelberg Turkey, iletişim çalışmalarına tüm dijital alanlarda Diverseffect ile birlikte devam edecek.

Çalıştığı markaları iletişim çalışmalarıyla bir üst seviyeye taşıyan ve marka bilinirliği alanında etkili çalışmalara imza atan Diverseffect, donanımlı ve alanında tecrübeli ekibiyle yerli ve global birçok markaya; dijital iletişim, dijital pazarlama ve tanıtım hizmetleri vermeye devam ediyor.

Diverseffect hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için hemen tıklayın!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sare Medya’ya 3 Yeni Konut Projesi Lezita Reklam Ajansını Seçti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.