AK GIDA’NIN WEB SİTESİ YENİLENDİ

Ajans Haberleri, Haberler 30 Eki 2018
AK GIDA’NIN WEB SİTESİ YENİLENDİ

Türkiye’nin en büyük süt ve süt ürünleri üreticisi olan Ak Gıda’nın web sitesi POMPAA imzası ile yenilendi. Tüm cihazlara uyumlu web sitesinde şirket tarihi ve yapısından kariyer olanaklarına kadar pek çok içeriğe ulaşabilirsiniz.

1996 yılında kurulan Ak Gıda, 5 fabrikası ve günlük 5 bin ton süt işleme kapasitesiyle süt ve süt ürünleri sektörünün en büyük işletmesi konumunda. Yolculuğuna UHT süt, yoğurt, beyaz ve kaşar peynir ile başlayan firma, bugün süzme peynirden kaymaklı tava yoğurtlara, sütlü tatlılardan kefire kadar uzanan 300’ü aşkın ürün çeşidi ile devam ediyor.

POMPAA’nın uzman ekibi tarafından hazırlanan web sitesi tüm cihazlardan sorunsuzca ziyaret edilebiliyor. %98 oranında arama motorlarına uyumlu olarak hazırlan web sitesi, kullanıcı odaklı yapısıyla da ziyaretçilerin aradıkları içeriğe kolayca ulaşmasını sağlıyor.

Yenilenmiş web sitesini www.akgida.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Lezita Reklam Ajansını Seçti! Mephea Creative Agency‘e yeni müşteri →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.