MarTech Awards 2020

MarTech Awards 2020

Pazarlamasyon tarafından düzenlenen, pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği bir ödül programı olan MarTech Awards’un 27 Şubat 2020‘de üçüncüsü gerçekleşecek.

MarTech Awards’a, pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak teknoloji geliştiren veya bir pazarlama problemini mevcut veya yeni bir teknoloji ile çözmüş olan tüm şirket, ajans ve start-up’lar katılabilir.

Türkiye’de pazarlama teknolojilerinin kullanım alanlarının bilinirliği ve örneklerinin çoğalması adına önemli bir görevi üstelenen MarTech Awards, her yıl sektörün birbirinden değerli isimlerinin bir araya geldiği jüri kadrosuyla da dikkat çekiyor. Bu yılki jüri kadrosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji Ödülleri Kategorileri, Kullanım Kategorileri, Mecra Kategorileri, Sektörel Kategoriler ve Özel Kategoriler ana başlıkları altında toplamda 40 alt kategoride başvurulabilen MarTech Awards’a bu yıl geçen yıldan farklı olarak 5 kategori daha eklendi.

Ödüller 27 Şubat 2020‘de GRANDPERA Emek Sahnesi‘nde düzenlenecek olan törende sahiplerini bulacak.

Yarışma kategorilerini ayrıntılı olarak buradan inceleyebilir ve eğer işleriniz hazırsa başvurunuzu 03 Şubat 23.59’a kadar buradan yapabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye’nin En Kapsamlı Oyun Girişimciliği Yarışması “Next Game Startup” Başlıyor Dönemsel Kampanyaların E-ticarete Katkısı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.