PepsiCo Yılın Stajyeri Kampanyası: #StajaBaşvuruyorum

PepsiCo Yılın Stajyeri Kampanyası: #StajaBaşvuruyorum

PepsiCo, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği “Yılın Stajyeri” kampanyasına bu yıl da sürdürerek, yılın stajyerini sosyal medyada düzenlediği yarışma ile arıyor.

“PepsiCo’da stajın anahtarı: Sosyal medyada yaratıcılık!” diyen marka, gerçekleştirdiği yarışma ile en yaratıcı stajyeri arıyor. PepciCo’nun genel staj programı olan “GO Staj Programı”ndan bağımsız olarak gerçekleştirilen ve Kurumsal İletişim Departmanı için düzenlenen kampanyanın kazananı, PepsiCo’da 2 ay boyunca Sosyal Medya Stajyeri olma hakkı elde edecek.

Kampanyaya katılmak isteyenler PepsiCo markalarından istediğini kullanarak yaratıcı bir başvuru hazırlıyor. Katılımcılar hazırladıkları video, fotoğraf ya da yazıdan oluşan başvuruyu, kendi isimlerine kayıtlı Twitter, Instagram ya da Vine hesabından #stajabaşvuruyorum hashtagi ile paylaşıyor.

Belirlenen 10 finalistten jüri tarafından seçilecek olan 3 katılımcı mülakata girecek ve mülakat sonucunda kazanan belirlenecek.

11 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek yarışmayı Yılın Stajyeri web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BKM Express Reklam Serisi: Basit Düşün, Basit Oyna, Basit Yaşa Girişimcilere Özel Vine Kampanyası: #6saniyede1fikir →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.