Pepsi Max Vine Kampanyası: #livefornow

Pepsi Max Vine Kampanyası: #livefornow

Pepsi Max Vine Kampanyası #livefornow kapsamında İngiltere’de reklam panolarında takipçilerinin gönderdiği Vine videolarını yayınlıyor.

Klasik bir reklam panosuna sürekli güncellenen Vine içerikleri yerleştiren Pepsi, online ve offline entegre kampanyalara farklı bir bakış açısı getiriyor. Pepsi Max için gerçekleştirilen Vine kampanyası kapsamında tüketicilerden yaratıcı Vine videolarını #livefornow (anı yaşa) etiketi ile paylaşmaları isteniyor. Paylaşılan videolar arasından seçilen en iyiler ise İngiltere’nin beş büyük kentinde yer alan reklam panolarında gösteriliyor.

Gerçek zamanlı içerik, outdoor reklam, kısa video formatı ve sosyal medyayı bir araya getiren kampanyada özellikle Vine videoları paylaşılıyor. Pepsi kampanyanın tanıtımı için de ayrıca inanılması güç bir video da hazırlamış.

Yaratıcı ajansı AMV BBDO ve medya planlama ajansı OMD olan Vine kampanyası kapsamında paylaşılan Vine’lar için Pepsi Max UK Vine hesabını ya da #livefornow etiketini takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Acer Sosyal Medya Kampanyası: Gezdim Gördüm Dokundum Sevgilinize Otomatik Mesaj Gönderen Uygulama: BroApp →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.