PayU’nun Sosyal Medyası B!Sonraki Dijital’e Emanet

Ajans Haberleri, Haberler 17 Ara 2015
PayU’nun Sosyal Medyası B!Sonraki Dijital’e Emanet

Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers’ın bir iştiraki olan PayU, Türkiye’deki sosyal medya çalışmaları için B!Sonraki Dijital ile anlaştı. 

Sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtreleri, uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisle e-ticaret sektörünün güvenilir iş ortağı olan PayU Türkiye, B!Sonraki Dijital ile anlaşması kapsamında sosyal medya üzerinden iletişim ve pazarlama faaliyetlerini genişletmeyi hedefliyor.

Türkiye’de 5.000’den fazla üye işyeri olan PayU, sosyal medya iletişimi ile beraber arama motoru optimizasyonu ve içerik üretimi konularında da B!Sonraki Dijital ile başarılı projelere imza atmayı hedefliyor.

Dijital pazarlama odaklı çalışmalar yapan B!Sonraki Dijital; Türkiye’de Microsoft, Casper, GittiGidiyor, Bebek.com, Rusya’da ise Love Planet gibi markalara dijital platformlardaki gereksinimleri ve iletişim çalışmalarıyla ilgili hizmetler veriyor. Daha önce ortaklaşa proje çıkardıkları markaların arasında ise MSN Türkiye, Nike, HP İsveç Rusya ve Ortadoğu, Dove, Norton ve Braun bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ukinox SEO Çalışmaları İçin Webtures İle Çalışmaya Başladı Coca-Cola Shopper Çalışmaları İçin 4129Grey İle Anlaştı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.