Paylaşım Kültürü ve Yaratıcılığın Öne Çıktığı Yaşam Alanı Habita, Birinci Yılını Doldurdu

Paylaşım Kültürü ve Yaratıcılığın Öne Çıktığı Yaşam Alanı Habita, Birinci Yılını Doldurdu

Paylaşan, konuşan, tartışan, üreten herkese açık bir komünitenin ortak yaşam ve çalışma alanı habita bir yılını doldurdu.

Mesleği, geçmişi ne olursa olsun kendini çalışırken daha iyi hissetmek isteyen, nefes almaya ihtiyaç duyan ve belki de en önemlisi hep beraber “güzel şeylerin” yaratıldığı bir ekosistemin bir parçası olmak isteyen herkese habita’da yer var.
 

 
Komünitesinin tamamı kreatif işlerle meşgul freelancer’ler ve start-up’lardan oluşan habita’da uygun durumda bulunan son 3 kapalı ofis için Dijital Ajanslar Platformu üyelerine özel %15 indirim fırsatından yararlanarak siz de bir “habitan” olmak isterseniz web sitesini ziyaret ederek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz…
 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google’ın Yayınlayacağı Yeni Android Sürümü Android P Hakkında Bilgiler Facebook, Organik Sayfa Erişimi Hesaplama Yöntemini Değiştiriyor →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.