Nsocial’dan 360° Video Projesi: KHas’ta Bir Gün

Projeler, Sanal Gerçeklik 14 Tem 2017
Nsocial’dan 360° Video Projesi: KHas’ta Bir Gün

Reklam sektöründeki dinamikleri değiştirmeye devam eden sanal gerçeklik teknolojisi ve 360 derece video içerikler, son dönemde birçok marka ve kurumun reklam kampanyalarında karşımıza çıkmaya başladı.

Türkiye’nin ilk sanal gerçeklik ajansı, birçok markayla başarılı işlere imza atan Nsocial, Kadir Has Üniversitesi ile bir projede bir araya geldi.

Kadir Has Üniversitesi bu yıl yeni öğrencilerine kapılarını 360 derece tanıtım videosuyla açıyor. “KHas’ta Bir Gün” projesiyle KHaslı olmayı yine KHaslı bir öğrencinin okulda geçirdiği bir gününü aktararak anlatıyor. Proje, tercih döneminde KHas’ı merak eden öğrencilere 360 derece bir bakış açısı sağlamayı, onlara KHas’da geçirilecek bir günü deneyimletmeyi amaçlıyor.

 
Daha iyi ve gerçekçi deneyim sağlamak için markaların tercih ettiği VR teknolojisiyle gerçekleşen birçok projede, tecrübesiyle ve yaratıcı bakış açısıyla teknolojiye yön veren ajans olan Nsocial karşımıza çıkıyor. Nsocial ajansı tarafından uygulanan bu çalışma, 360 derece video teknolojisinin eğitim sektöründeki Sanal Gerçeklik içerik uygulamalarının en güzel örneklerden biri olmuş durumda.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tariş Zeytinyağı’nın Yeni Web Sitesi Yayında Twist’in Yenilenen Web Sitesi Yayında →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.