Nokia’dan Klasik Görünümlü Akıllı Saat: Steel HR Hybrid

Nokia’dan Klasik Görünümlü Akıllı Saat: Steel HR Hybrid

Nokia, San Francisco merkezli ajans TBD ile hazırladığı reklam filmiyle Steel HR Hybrid akıllı saatin tanıtımını yaptı.

Nokia, “Know Yourself” kampanyasının bir parçası olan 30 saniyelik ‘Know Yourself with the Nokia Steel HR Hybrid Smartwatch’ reklam filmiyle akıllı saatini tanıttı. Steel HR Hybrid, bir aktivite takipçisi ve kalp atışı monitörünü akıllı saatte buluşturuyor.

Şık bir görünüme sahip olan Steel HR, geleneksel bir saatin görüntüsüne ve akıllı saatin işlevselliğine sahip. 25 saate kadar pil ömrü sunan su geçirmez yapıdaki saat; yürüme, koşma, yüzme ve uyku gibi 10 aktiviteyi tanıyabiliyor. Kullanıcıya, gelen aramalar ve mesajlar hakkında bildirimler veriyor.

Kampanya, cihaz ve insan arasındaki dinamik etkileşimin altını çiziyor ve Nokia’nın temel amaçlarından biri olan ‘bağlantı’ teması, kullanıcıların sağlık yoluyla kişisel ve anlamlı içgörüler edinmesiyle ilişkilendiriliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kırmızı Ödülleri’nin Sosyal Medya Ajansı Komünite Dijital Oldu JUICO Online Reklam Çalışmalarını Sempeak İle Yürütecek →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.