Nexum Creative’den Sevgililer Gününe Farklı Bakış: Ayrılık Taktikleri

Nexum Creative’den Sevgililer Gününe Farklı Bakış: Ayrılık Taktikleri

Nexum Creative, Sevgililer Günü’ne farklı bir açıdan yaklaşarak bu özel günün dayanılmaz ağırlığı ile uğraşmak istemeyenlere sevgiliden ayrılma taktikleri veren esprili bir uygulama geliştirdi.

Türkiye’nin ilk yeni nesil dijital ajanslarından biri olan Nexum Creative, yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü’ne farklı bir açıdan yaklaşarak sevgilisinden ayrılmakta güçlük çekenlere yardım eli uzattı. Geliştirdiği eğlenceli mikro site ile sevgilisinden ayrılmak isteyen fakat bunu bir türlü başaramayanlara “ayrılık taktikleri” veren ajans, ilişkiyi başlatmak kadar bitirmenin de zorluğunu eğlenceli bir şekilde anlatıyor.

Nexum Creative Ayrılık Taktikleri mikro sitesi üzerinden sevgilisinden ayrılmak isteyenler için 14 farklı taktik veriyor. 14 Şubat’a kadar sevgiliden beddua almadan ayrılmanın garantisini veren bu uygulamadaki taktiklere bakılırsa sosyal medyanın ilişkilerdeki rolü de oldukça dikkat çekici. Yine uygulamadaki tüm taktikler de sosyal medya paylaşımlarına açık. Ayrıca siz de ayrılık taktiklerinizi paylaşmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarınız üzerinden #ayrılıktaktikleri hashtagini kullanarak fikir verebilir ya da farklı düşünceleri görebilirsiniz.

nexum creative sevgililer günü uygulaması

Siz de sevgilinize hediye alma derdinden kurtulmak istiyorsanız, henüz çok geç olmadan Ayrılık Taktikleri sitesini ziyaret etmenizi öneririz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Markaların Sevgililer Günü Sosyal Medya Kampanyaları Mary’s Famous Davet Et - Kazan Facebook Kampanyası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.