Motorola, Polaroid Fotoğraf Basan Modunu Tanıttı

Motorola, Polaroid Fotoğraf Basan Modunu Tanıttı

Motorola, Polaroid’in şipşak fotoğraflarına benzer görünümde, hızlıca fiziksel fotoğraf basabilen yazıcı modunu duyurdu.

Akıllı telefon üreticilerinin modüler telefon üretmekten hızla vazgeçtiği bir dönemde, Moto Modları ile Moto Z serisini her seferinde İsviçre çakısı gibi kullanışlı bir hale getiren Motorola’nın hakkını vermek gerekiyor. Telefonun şimdiye kadar ürettiği modlar da çok başarılıydı. Ancak, hızlı bir şekilde Polaroid tarzında (fakat daha küçük boyutlu) fotoğraflar basabilen bu yazıcı modu, Motorola’nın şimdiye kadar Z serisi için ürettiği en başarılı mod diyebiliriz.

Moto Z serisi tüm telefonlarla (büyük ihtimalle bir sonraki Z serisi modelle de) uyumlu çalışan “Insta-share Printer Moto Mod”, telefon kitaplığınızdaki, Google Photos’daki, Facebook ve Instagram’daki fotoğraflarınızı hızlı bir biçimde basmanızı sağlıyor. 199 dolar fiyat etiketine sahip yeni mod, Motorola.com’da satışa çıktı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Giyilebilir Klavye Tap İle Tüm Yüzeylerde Mesaj Yazılabiliyor Ses Konusunda Uzman Olan Bose’den Deliksiz Uyku Çözümü →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.