Mobil İstanbul: App Strategy Workshop

Mobil İstanbul: App Strategy Workshop

Mobil İstanbul, Mayıs ayında uygulama geliştiriciler ve teknogirişimciler için Türkiye’nin ilk mobil uygulama strateji atölyesini düzenliyor.

Hangi platformda olursa olsun iyi bir uygulama geliştirmek zor bir süreç, ancak geliştirdiğiniz uygulamayı gelir üreten ve karlı bir iş haline getirmek birçok developer ve girişimci için çok daha zor olabiliyor. Mobil İstanbul bu ay sektörün uzman isimlerini bir araya getirerek bu konuda farkındalık sağlayacak “App Strategy Workshop” etkinliğini düzenliyor. Etkinlikte birçok developer, startup sahibi, girişimci, yatırımcı bir araya gelecek ve uygulamaların nasıl daha karlı hale geleceğini tartışacak.

Bu etkinlikte şu konular konuşulacak:

  • Uygulamanızın daha fazla indirilmesini sağlamanın yolları
  • Mobil uygulama gelir yöntemleri nelerdir, nerede, nasıl kullanılmalıdır
  • Analitik araçları ile kullanıcılar analiz etmek ve gelir fırsatlarını artırmak
  • Gelirinizi daha da artırarak uygulamanızı nasıl karlı bir iş haline getirebilirsiniz

Mobil İstanbul, Mayıs ayında uygulama geliştiriciler ve teknogirişimciler için Türkiye’nin ik uygulama strateji atölyesini düzenliyor. 4 sunumun ardından dileyen katılımcılar, danışmanlık saatine de katılabilecekler. Etkinlik 16 Mayıs Cumartesi günü saat 13.00’de başlayacak ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Mobil İstanbul “App Strategy Workshop” etkinliğine detaylı bilgi ve katılım için etkinlik sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Effie Türkiye Ödülleri Sahiplerini Buldu Dijital Medya Zirvesi 2015 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.