MNG Turizm Instagram Kampanyası: #SenYeterkiFormaİste

MNG Turizm Instagram Kampanyası: #SenYeterkiFormaİste

MNG Turizm #SenYeterkiFormaİste yarışması ile takipçilerine tüm takımın imzalamış olduğu Fenerbahçe forması hediye ediyor.

Sosyal medya çalışmalarını OnAdWorks’ün yürüttüğü MNG Turizm, takipçilerine özel bir Instagram yarışması başlattı. Proje kapsamında katılımcılar tatilden kalan fotoğraflarını #SenYeterkiFormaİste ve #MNGTurizm hashtagi ile Instagram’da paylaşıyor ve MNG Turizm’in Instagram hesabını takip ediyor. Kazanan takipçiye ise tüm takımın imzalamış olduğu Fenerbahçe forması hediye ediliyor.

18-23 Kasım 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek olan yarışmada, en çok beğeni alan fotoğrafın sahibi imzalı Fenerbahçe forması kazanacak.

Tüm takım imzalı Fenerbahçe formanız MNG Turizm’den!Instagram'da #senyeterkiformaiste ve #mngturizm hashtagiyle…

Posted by MNG Turizm on 18 Kasım 2015 Çarşamba

#SenYeterkiFormaİste yarışması ile ilgili detaylara MNG Turizm Facebook sayfasından ulaşabilir ve yarışmayı markanın Instagram profili üzerinden takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google’dan Efsane Star Wars Deneyimi Beyaz’ın Psikopat Karakteri Vodafone Reklamında! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.