Mixx Awards Kampanyası: Dijitalin Atası Sen Ol!

Mixx Awards Kampanyası: Dijitalin Atası Sen Ol!

Mixx Awards 2013 için hayata geçirilen kampanya “Dijitalin Atası Sen Ol!” ile dijital pazarlamanın atasözleri yazılıyor!

Dijital pazarlama sektörünün en iyilerini, sektöre ve hizmet ettikleri markalara kattıkları artı değeri ödüllendirmek üzere her yıl düzenlenen Mixx Awards Türkiye, bu yıl “Dijitalin Atası Sen Ol!” kampanyası ile heyecanı arttırmayı hedefliyor.

Mixx Awards 2013’ün dijital reklam ajansı Karbonat Dijital Reklam Ajansı tarafından hayata geçirilen kampanya ile Türkiye’de dijital pazarlama sektörüne yön vermek ve sektörün öncüsü olmak isteyenler, dijital pazarlamanın atasözlerini yazmaya davet ediliyor. Mixx Awards’ın bu yılki yaratıcı teması da kampanyadan anlaşılacağı üzere; Dijital Atasözleri ve Deyimler.

Kampanya için oluşturulan mikrosite ile Dijitalin Atası olmak isteyenler dijital pazarlama ya da sosyal medya ile ilgili atasözü ve deyimlerini bir form aracılığı ile iletiliyor. Kampanyaya katılmak isteyenler katılmak isteyenler web sitesi dışında Twitter’dan da #dijitalinatasi etiketi ile kendi sözünü yazabiliyor.

Karbonat ayrıca kampanya için belirlediği birkaç atasözünü de Türkiye’nin önde gelen uluslararası çizerlerinden Kutlukhan Perker’in çizimleri ile postere dönüştürmüş. İşte bu harika çizimlerden bazıları:

mixxawardsturkiye2013-01
mixxawardsturkiye2013-02
mixxawardsturkiye2013-04
mixxawardsturkiye2013-03

Dijital sektörün atasözlerini A’dan Z’ye barındıracak olan sözlüğe katkıda bulunmak ve bu eğlenceli dijital kampanyaya katılmak için Dijitalin Atası Sen Ol web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Twitter Yeni Web Tasarımını Yayına Alıyor! Milli Piyango Sonuçları İçin Bilet Okut Uygulaması →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.