Dominos Pizza Virali: Tandır Boys

Dominos Pizza Virali: Tandır Boys

Başarılı viral videoları tanınan Batesmotelpro ekibi; Dominos Pizza için yayınladığı “Mükemmel” videosu ile izlenme rekorları kırıyor!

3.500.000 izlenmeye ulaşan, dijitalden sinemaya aktarılan ilk proje olan Patlak Sokaklar’dan sonra Karbonat ve Batesmotelpro yine bir arada. İkili, Domino’s Pizza’nın yeni yerel lezzeti Konyalım için çektikleri ”Mükemmel” müzik klibiyle karşımızda.

Türkiye’nin “İlk Orta Boy Band”ı  Tandır Boys adını Domino’s Pizza’nın son yöresel lezzeti Konyalım’ın içindeki tandırdan alıyor. Bu boy band parodisinde, karınları acıkana kadar sadece fiziksel görünüşleriyle ilgilenen 4 gencin, aslolanın karın tokluğu olduğunu anladıktan sonra geçirdikleri değişim izleyenleri güldürmeyi amaçlanıyor.

Batesmotelpro ekibi ayrıca proje kapsamında oluşturulan mikrosite ile de izleyicilere Tandır Boys menüsünden sipariş verme imkânı da sağlıyor.

 
Domino’s Pizza’nın dijital reklam ajansı Karbonat tarafından yaratılan Tandır Boys projesinde, sosyal medyadaki paylaşımlarından müzik eleştirmenlerine gönderilen özel CD’ye kadar geniş çaplı bir çalışma ortaya çıkıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Samsung Sosyal Medya Kampanyası: Dijital Kuyruk Kansere Karşı Uyaran Sütyen: Tweeting Bra →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.