Miles&Smiles Facebook Kampanyası: Çifte Yılbaşı

Miles&Smiles Facebook Kampanyası: Çifte Yılbaşı

Türk Hava Yolları’nın yolcu programı Miles&Smiles, Facebook kampanyası “Çifte Yılbaşı” ile üyelerine 2015’e iki kere girme şansı veriyor.

Bambaşka bir yılbaşı geçirmek isteyen Miles&Smiles üyeleri, Miles&Smiles’ın Facebook sayfasında yayınlanan “Çifte Yılbaşı” kampanyasına katılarak yeni yıla iki kez girme şansı elde ediyor.

Alafortanfoni imzalı kampanyada katılımcılar karşılarına çıkan formu doldurarak, bu fırsatı neden kendilerinin kazanması gerektiğini açıklıyor. Jüri, en eğlenceli ve yaratıcı açıklamayı yapan katılımcıyı seçiyor. Şanslı katılımcı, seçtiği kişiyle beraber 2015 yılına önce Yeni Zelanda’da, sonra da Hawaii’de giriyor.

miles smiles facebook kampanyası

Kazanan katılımcılar eşsiz Çifte Yılbaşı deneyiminin yanı sıra, Yeni Zelanda ve Hawaii’de 1 hafta geçirecekleri muhteşem bir tatil de yapıyor. Üstelik bu 7 günlük tatilin bütün masraflarını da Miles&Smiles karşılıyor.

Şanslı çiftin bu müthiş yolculuğu onlara eşlik edecek çekim ekibi tarafından kaydedilecek ve diğer Miles&Smiles takipçileriyle paylaşılarak, onların da bu eşsiz deneyime ortak olmaları sağlanacak. Kampanyaya katılımlar 27 Kasım’a kadar devam edecek.

 
Yeni yıla iki kere girmek ve unutamayacağınız bir anı yaşamak için Çifte Yılbaşı yarışmasına Miles&Smiles Facebook sayfası üzerinden katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İllüstrasyon Teknikleri Kullanan Web Sitesi Örnekleri Pronet Facebook Kampanyası: Bir Musibet →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.