Mestur Lojistik, Yeni Web Site Projesi İçin Bigfil Project House’u Seçti.

Ajans Haberleri, Haberler 16 Kas 2022
Mestur Lojistik, Yeni Web Site Projesi İçin Bigfil Project House’u Seçti.

Nakliye sektörünün öncü isimlerinden Mestur Lojistik, dijital dünyadaki yeni yüzü için Bigfil Project House ile anlaştı.

Avrupa ve Orta Doğu genelinde karayolu üzerinden yılda 10.000 nakliye ile, zor erişilir bölgelerde dahi belirlenen gün ve saate uygun bir teslimat sağlayabilmek için gerekli uzmanlık ve donanıma sahip olan Mestur Lojistik, nakliye güvenliğini en iyi şekilde sağlayarak 30 yıldır bu alanda başarılarını sürdürerek büyümeye devam ediyor.

Global bir marka olan Mestur Lojistik web sitesi, çok yakında yenilenen yüzüyle daha modern ve konforlu bir görünüme kavuşarak kullanıcıların hizmetine sunulacak. Bigfil Project House’un deneyimli kadrosu tüm projelerinde olduğu gibi en yenilikçi ve hızlı çözümlerle Mestur Lojistik için yepyeni dijital bir dünya inşa edecek.

İga Pass, İSTBUY, Avansas, Bahçelievler Belediyesi, Sodec, Dion, Warmhous gibi birçok değerli marka Bigfil Project House’un diğer imza atmış olduğu projeler arasında yer almaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ÉLITE HOTELS Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti. Scope 2022 Felis Ödül Gecesinden 4 Ödül İle Döndü! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.