Messenger’dan Sipariş Vermek Gibisi Yok

Projeler, Sanal Gerçeklik 06 Haz 2018
Messenger’dan Sipariş Vermek Gibisi Yok

McDonald’s Türkiye, Facebook Messenger’dan ilk siparişlerini almaya başladı. Clockwork imzalı McDonald’s Chatbot, Facebook kullanıcılarının tek mesajla enfes McDonald’s lezzetlerine ulaşabilmesine imkan sağlıyor.

McDonald’s Chatbot ile mcdonalds.com.tr üzerinde yer alan tüm ürünleri Messenger üzerinden sohbet ederek seçebilir, adres bilgilerinizi tek mesajla gönderip, siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Masterpass güvenli ödeme sistemi ile entegre çalışan McDonald’s chatbot, siparişlerinin ödeme adımında kart bilgilerinize gerek duymuyor. Kredi kartınız sisteme bir kez yüklenir, bu adımdan sonraki her siparişinizde Masterpass logosuna tıklayarak, ödemenizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. İşte chatbot’tan sipariş vermek bu kadar kolay!

Messenger üzerinden ilk siparişinizi vermek ve enfes McDonald’s lezzetlerine ulaşmak için m.me/McDonaldsTurkiye linkinden mesaj gönderebilir ya da Messenger aplikasyonu ile aşağıdaki kodu okutabilirsiniz.
 

 
McDonald’s Chatbot’u hayata geçiren Clockwork, yazılım, mobil uygulama ve sosyal medya yönetimi alanlarında hizmet verip, McDonald’s, Little Caesars, Anadolu Etap, Zorlu Enerji Grubu, D-Smart, Vakko ve Kartal Yuvası gibi markaları portföyünde bulunduruyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Coca-Cola, 2018 Dünya Kupası'na Hazır! Uçak Beklemeyi Kolaylaştıran Portatif Yatak →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.