mbsays’de Üst Düzey İki Yeni Atama

Ajans Haberleri, Haberler 19 Oca 2018
mbsays’de Üst Düzey İki Yeni Atama

Marka ve iş kapsamını daha güçlü, daha hızlı ve organize yönetebilmek için organizasyon yapısında değişikliğe giden mbsays’in yeni yapıda şirket kurucu ortaklarının yanı sıra artık üst yönetimde iki de ajans başkan yardımcısı var.

Soner Sezer ve Önder Yılman, 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren mbsays’i tam anlamı ile temsil yetkisine sahip ajans başkan yardımcıları olarak atandılar. mbsays, üst yönetimde daha kalabalık olmanın sağlayacağı esneklik ile dolu dolu bir 2018 planlıyor.

Soner Sezer, Galatarasay Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra Nantes Üniversitesi’nden MBA derecesini aldı. Ajans geçmişi üzerine kurumsal markalardan SAP ve Renault bünyesindeki pazarlama tecrübesini eklemiş ve 2015 yılından itibaren mbsays Sosyal Medya Direktörü olarak görev yapıyordu.

Önder Yılman ise İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitirip Pera Sanat’ta Visual Design, PR & Advertising eğitimi aldı. 1998-2007 yılları arası reklamcılık sektörü ajans tarafında Proje Direktörü olarak görev yaptıktan sonra mbsays ile yolları kesişmeden önce kurumsal tarafta Multi Corporation’da Pazarlama Müdürü görevini sürdürüyordu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← OctoStory’den Ayağının Tozuyla Wellcare’a Entegre Kampanya! Instagram’a Gelen Son Görülme Özelliği ve Nasıl Kapatılacağı →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.