MADO’nun Dijitaldeki Yol Arkadaşı Red&Grey Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 16 Haz 2017
MADO’nun Dijitaldeki Yol Arkadaşı Red&Grey Oldu!

150 yıllık birikim ve deneyimle Türkiye’de gerçek dondurma serüvenini yaratan, lezzet ve kalite algısını, hizmet noktaları ile ülke sınırlarının dışına taşıyarak global bir marka olan MADO, sosyal medya ve dijital platformlardaki tüm iletişim süreçlerini Red&Grey Media ile yürütecek.

Dijital platformlardaki tüm çalışmalarında istikrarı ilke edinen, kendilerini tanımladıkları “Analitik ve Kreatif Dijital Ajans” söylemini, son dönemde aldıkları sektörün hatırı sayılır ödülleri ile tescilleyen Red&Grey Media, proje ve iletişim stratejileri ile MADO’nun rakiplerinin her zaman önünde yürümesini sağlamayı hedefliyor.

Dijital ve Sosyal Medya alanında başarılı işlere imza atan Red&Grey, partnerlik yaptığı; Yamaha Motor Türkiye, Monster Notebook, Greyder, Cigna Finans gibi markalarla büyümeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Welder Saatleri Ödüllere Doymuyor! Beyaz Fırın’ın Dijitaldeki Hızlı Yükselişinde Poligon Interactive İmzası Var →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.