Lovebook Aşk Hayatınızı Facebook’ta Reklam Kampanyasına Dönüştürüyor!

Lovebook Aşk Hayatınızı Facebook’ta Reklam Kampanyasına Dönüştürüyor!

Yeni bir flört uygulaması olan Lovebook, hedeflenmiş reklamlar ile Facebook’taki yalnız kullanıcıların birbirlerini bulmasına imkan veriyor.

Lovebookflört uygulaması ile Facebook kullanıcıları kendi reklamlarını vererek, kendilerine özel hedef kitlelerine ulaşıyor. Girişimin kurucusu CJ James tarafından geleneksel flört uygulamalarına ve arkadaşlık sitelerine alternatif olarak geliştirilen Lovebook, kullanıcılara daha farklı bir yaklaşım sunmayı hedefliyor.

Lovebook uygulaması Fist Date, Lovebug ve Casanova olmak üzere 3 farklı aşamadan oluşuyor. Kullanıcının vereceği hedeflenmiş reklam ücretleri, kaç kişiye ulaşacağı ile ilgili tercihe göre 15 dolar ile 40 dolar arasında değişiyor.

Lovebook’u kullanmak için sunduğu paketlerden birini seçiyorsunuz ve PayPal ile ödeme yapıyorsunuz. Ardından size özel bir Facebook sayfası oluşturuluyor. Bu sayfada 3 fotoğrafınız ile birlikte kısa bir mesajınız da yer alıyor. Lovebook’a ayrıca yaş, lokasyon ve ilgi alanı gibi veriler de girebiliyorsunuz.

facebook lovebook uygulaması

Lovebook’ta satın aldığınız pakete göre benzer yaş grubu ve ortak ilgi alanlarınız olan yakınlarınızdaki kullanıcılara ulaşabiliyorsunuz. Uygulamanın girişimcisi James’e göre bu reklamlar aynı zamanda viral olara yayılma potansiyeline sahip oluyor.

Facebook’un yaklaşık 1.2 milyarlık kullanıcı sayısı göz önüne alındığında Lovebook uygulamasının geleneksel flört sitelerine göre daha geniş bir kitleye seslendiğini söyleyebiliriz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← El Turco’dan Yaratıcı Proje: Kartvizit Şehir McDonald’s Reklam Kampanyası: Seni Senden Alan Lezzet →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.