Land Rover, Instagram Fotoğraflarınızı GIF’e Dönüştürüyor!

Land Rover, Instagram Fotoğraflarınızı GIF’e Dönüştürüyor!

Land Rover Türkiye’nin hayata geçirdiği kampanya ile kullanıcılar ilk defa Instagram’da istedikleri fotoğrafları seçerek, Sevgililer Günü’ne dair en romantik fotoğraflarından bir GIF hazırlayabilecekler.

Facebook ve Twitter’ın GIF formatını desteklemesi ile birlikte, mecralar arası entegrasyonda GIF odaklı ilk kampanya da Land Rover Türkiye’den geldi.

Land Rover Experience, Türkiye’nin birçok noktasını keşfetmede insanlara çeşitli deneyimler sunarken; 14 Şubat’ta ise bir çifti birbirinden güzel 2 farklı rotada romantik bir hikaye yaşamaya ve unutulmaz bir deneyime en yaratıcı yoldan davet ediyor.

Kullanıcı dostu bir mikrosite üzerinden başlatılan kampanyaya katılmak için Instagram hesabını ile login olarak aşkınızı anlatan en güzel fotoğrafları bir araya getirmeniz yeterli. Ardından size özel GIF’inizi Land Rover Türkiye adresinden kolaylıkla oluşturabiliyorsunuz ve sosyal medya hesaplarınızdan arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Land Rover Instagram

Sevgililer Günü’ne özel kampanyanın kazanan çiftini ise; uçuş ve konaklama dahil olmak üzere Land Rover Discovery Sport ile rüya gibi bir yolculuk bekliyor.

Kreatif süreçleri ve uygulamasını Smartis Interactive’in üstlendiği kampanya ile ilk kez bir dijital projede Instagram fotoğrafları ile GIF oluşturuluyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Garanti’nin Rakibi Deneysel Bankacılık Geri Döndü! İş Girişim Sermayesi’nin Web Sitesi Yenilendi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.