Kütahya Porselen Instagram Kampanyası: #BenimKahvem

Kütahya Porselen Instagram Kampanyası: #BenimKahvem

Kütahya Porselen düzenlediği Instagram kampanyası ile takipçilerini kahve sunumlarını paylaşmaya davet ediyor.

Kahve içmek lezzetli olduğu kadar eğlenceli de bir mola zamanıdır. Kırk yıllık hatırı ve falları ile de kültürümüzde ayrıca bir yeri olan kahve sunumları Kütahya Porselen Instagram sayfalarında keyifli bir yarışmaya dönüşüyor.

Kütahya Porselen Facebook ve Instagram takipçilerine sunulan yarışmada kullanıcılar kahve sunumlarını sergiledikleri fotoğrafları #BenimKahvem etiketiyle paylaşmaya davet ediyor. Kampanya ile her hafta 10 kişiye kupa hediye edilirken haftanın birincisi ise Arte Bianco Kahve Seti’nin sahibi oluyor.

kütahya porselen instagram kampanya

Son dönemde dikkat çeken başarılı dijital ajanslardan Diverseffect’in gerçekleştirdiği kampanyaya katılmak için Kütahya Porselen ürünleri ile çektiğiniz kahve sunumu fotoğraflarınızı #BenimKahvem hashtagiyle ve kutahyaporselen’i etiketleyerek paylaşabilirsiniz. Ödül kazanabilmek için ise Kütahya Porselen Facebook ve Instagram sayfalarının takipçisi olmanız yeterli.

Kahve keyfiyle birlikte kazanma şansını bir araya getiren Kütahya Porselen Instagram kampanyası 31 Ağustos’a kadar devam edecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yaratıcı Zaman Yönetimi Uygulaması: Timeful BMW M4 Viral Reklamı: Ultimate Racetrack →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.