Kütahya Porselen Facebook Kampanyası: Anneme Ne Hediye Alsam?

Kütahya Porselen Facebook Kampanyası: Anneme Ne Hediye Alsam?

Kütahya Porselen, Anneler Günü için gerçekleştirdiği Facebook kampanyası ile annenizin zevkine uygun hediye önerileri sunuyor.

Kütahya Porselen, Facebook sayfası üzerinden Anneler Günü’ne özel bir uygulama düzenliyor. Annesine ne alacağına karar veremeyenleri kurtaracak “Anneme Ne Hediye Alsam?” uygulaması annenizin karakterine uygun hediye seçenekleri öneriyor.

Kütahya Porselen Facebook sayfası üzerinden katılabileceğiniz kampanyada bazı sorular sorularak annelenizin kuralcı, her şeyi bilen ve şefkatli özelliklerinin hangisinin daha ağır bastığı tespit ediliyor. Eğlenceli soruların karşınıza çıktığı uygulamada annenizin özellikleri sıralandıktan sonra ona en uygun hediye size sunuluyor.

kütahya porselen facebook kampanyası

Yarışmaya katılan katılımcıların yarışmanın sonunda çıkan formu doldurmaları ve arkadaşlarını uygulamaya davet etmeleri durumunda; anneler gününe özel test sonucunda çıkan kendi anne tipine en uygun Kütahya Porselen Yemek Takımını kazanmaya hak kazanıyor.

Bütünleşik bir dijital pazarlama iletişimi ajansı olan Diverseffect tarafından gerçekleştirilen kampanya, Anneler Günü için hediye seçiminde kararsız kalanlara eğlenceli bir deneyim sunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Panda Karşılaştırmalı Reklam Filmi: Hazlı ve Öfkeli Türkiye İş Bankası Web Sitesi Yenilendi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.