Kütahya Porselen Facebook Kampanyası: #AnnemdenÖğrendim

Kütahya Porselen Facebook Kampanyası: #AnnemdenÖğrendim

Kütahya Porselen, Anneler Günü için yayınladığı Facebook kampanyası ile kullanıcıları annelerinden öğrendikleri kıymetli bilgileri paylaşmaya davet ediyor.

Kaç yaşına gelirsek gelelim annelerimizin öğrettikleri hayatımıza hep kılavuzluk eder. Bazen çok da dikkate almadığımız sözleri, en zor zamanımızda imdadımıza yetişir. Kütahya Porselen de “ilk öğretmenlerimiz annelerimizdir” diyerek bizleri onlardan öğrendiğimiz en değerli şeyleri paylaşmaya davet ediyor.

Uygulamaya katılanları sürpriz hediyelerle dolu bir sayfa karşılıyor. Ardından #AnnemdenÖğrendim hashtagiyle yorumunu yazarak devam eden katılımcılar bu hediyelerin sahibi olmaya hak kazanıyor.

Kütahya Porselen bu özel uygulamaya katılanlardan birinciye Açelya 12 kişilik 77 parça yemek takımı, ikinciye Porflame porselen 2,9 lt tencere, üçüncüye de Açelya Krem 6 kişilik çay fincan takımı hediye ediyor.

Kütahya Porselen Facebook Kampanyası

Geçen sene Anneler Günü’nde Facebook’ta yayınladığı Anneme Ne Hediye Alsam uygulamasıyla sosyal medyada çok ses getiren Kütahya Porselen yine takipçilerini mutlu etmeye hazırlanıyor. Bu sene de projenin tüm dijital süreçleri Diverseffect dijital reklam ajansı tarafından yürütülüyor. Çok başarılı işlere imza atan Diverseffect – Kütahya Porselen ortaklığı sosyal medyada ilgiyle takip ediliyor ve belli ki takipçilerini daha çok sürprizler bekliyor.

#AnnemdenÖğrendim kampanyasına Kütahya Porselen Facebook sayfası üzerinden ulaşarak, siz de annenizden öğrendiğiniz eşsiz deneyimleri paylaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← GoldMaster Anneler Günü Yarışması: #AnnemleHayatGüzel Altunbilekler Instagram Yarışması: #MaharetliAnnem →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.